Prezenciaki

Takie coś, gotowe do wręczenia jako prezent dla kogoś lub samego siebie. Każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju, nie ma ich wiele i każdy jest zrobiony ręcznie.

Ania & Gasper

Spółkę tworzą: ja czyli Ania – pomysłodawczyni i twórca oraz Gasper – krótkowłosy brytyjczyk o którego przodkach wiem więcej niż o swoich własnych. Futrzak to Prezes Prezenciaków. Spółka to bardziej Ania. Jego Puszystość pełni funkcję reprezentacyjną z wiadomych względów. Nadzoruje proces tworzenia, inspiruje i wspiera duchowo, szczególnie kiedy śpi – przynajmniej tak sobie to tłumaczę.

Pomysł?

Uwielbiam kiedy prezenty są wyjątkowe. Bo każdy uwielbia. Chcę stworzyć miejsce gdzie można znaleźć coś niebanalnego, wykonanego z sercem i zaangażowaniem. Niektórzy wolą dawać, inni dostawać prezenty. W obu przypadkach ważny jest prezent.

Dlaczego Prezenciaki?

Każda z bransoletek jest jedyna w swoim rodzaju: sznurek nigdy nie stopi się w ten sam sposób, węzełek nigdy nie zawiąże się tak samo. Prezes zdecydował że nie będzie masowej produkcji. Wzory są unikatowe i w krótkich seriach.